Zadnji podaci
postaja s automatskom dojavom

Napomena: podaci nisu kontrolirani
Dodir zaglavlja stupca sortira prikaz po tom stupcu
PostajaVodotokTermin (SEV)Vodostaj (cm)
AKUMULACIJA PAKRA
3399
AKUMULACIJA PAKRA
Porječje Save
15. 07 20:00348
ALJMAŠ
5001
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00143
BADLJEVINA UZV.
3171
BIJELA
Porječje Save
15. 07 21:0053
BATINA
5170
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:0099
BATINSKE
5003
KANAL ROG STRUG
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:00100
BELIŠĆE
5005
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00116
BILAJ
8005
LIKA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 21:0015
BJELOVAR
3188
BJELOVARSKA
Porječje Save
15. 07 21:0026
BLATO NA CETINI NIZV.
7003
CETINA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 11:0085
BOTOVO
5008
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00148
BOŽJAKOVINA
3367
ZELINA
Porječje Save
15. 07 21:0033
BRAČAK
3387
KRAPINA
Porječje Save
04. 02 19:0088
BRANA
6088
BOTONEGA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:503930
BREGANA REMONT
3012
BREGANA
Porječje Save
15. 07 20:4519
BROČICE
3015
RETENCIJA TRSTIK (VELIKI STRUG)
Porječje Save
15. 07 20:00129
BROD NA KUPI
4005
KUPICA
Porječje Save
15. 07 20:4537
BRODARCI
4003
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:0036
BUZET
6069
MIRNA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:5050
C.P. VERAJA
7331
LATERALNI KANAL
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0051
CERNA
3018
BIĐ
Porječje Save
15. 07 21:00177
CERNIK
3238
ŠUMETLICA
Porječje Save
15. 07 21:004
CRNAC
3020
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:00-97
ČAČINCI
5102
VOJLOVICA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:0088
ČAZMA
3022
ČESMA
Porječje Save
15. 07 20:00-51
ČEPIĆ
6005
BOLJUNČICA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:50-43
ČOVIĆI
8016
GACKA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 21:0073
DALJ
5130
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00302
DARUVAR
3293
TOPLICA
Porječje Save
15. 07 20:007
DAVOR C.S.
3179
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00177
DIOKLECIJAN KANAL
7352
JADRO
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0089
DOBRETIN
3414
UNA
Porječje Save
15. 07 21:0048
DONJA DUBRAVA
5115
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:0016
DONJA SUVAJA
3215
UNA
Porječje Save
15. 07 21:0056
DONJI HRAŠĆAN
5154
TRNAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:0094
DONJI MIHOLJAC C.S.
5150
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00-16
DRAGOTIN
3350
BREZNICA
Porječje Save
15. 07 20:0060
DRENJE BRDOVEČKO
3405
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00-141
DRENJE BRDOVEČKO (SIMK)
3425
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:00-196
DRNIŠ
7184
ČIKOLA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:00-17
DUBRAVA
3312
ŠTEFANOVEC
Porječje Save
15. 07 21:008
DUBRAVICA
6007
PAZINČICA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 21:0015
DUBROVČAK LIJEVI
3373
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00-143
DVORI NIZVODNI
7293
LJUTA
Porječja južnog Jadrana
14. 07 19:0039
ĐURMANEC
3176
KRAPINICA
Porječje Save
15. 07 20:008
FARKAŠIĆ
4010
KUPA
Porječje Save
15. 07 21:00161
FRKLJEVCI
3397
ORLJAVA
Porječje Save
15. 07 20:0056
GLINA
4013
GLINA
Porječje Save
15. 07 20:0062
GORIČAN
5035
MURA
Porječja Drave i Dunava
15. 03 09:00128
GORNJA ŠUMETLICA
3140
SIVORNICA
Porječje Save
15. 07 20:006
GOSPIĆ
8022
NOVČICA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:30113
GRABARJE
3210
GLOGOVICA
Porječje Save
15. 07 18:0022
GRAČAC 2
8146
OTUČA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 21:0040
GROBNIK
6107
POSERT
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:5083
GUBAŠEVO 1
3240
HORVATSKA
Porječje Save
15. 07 21:0031
GUNJA
3416
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:00225
GUŠĆE
3036
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:008
GVOZD
4079
TREPČA
Porječje Save
11. 07 13:0016
HAN
7026
CETINA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:30102
HRVATSKA DUBICA
3026
UNA
Porječje Save
15. 07 21:00-134
HRVATSKO
4016
KUPA
Porječje Save
15. 07 21:00-8
ILOK
5024
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00160
ILOK MOST
5224
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00160
ILOVA
3116
ILOVA
Porječje Save
15. 07 20:0044
IZVOR GACKE
8027
GACKA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 21:0036
IZVOR KUPICE
4161
KUPICA
Porječje Save
15. 07 21:0012
IZVOR PLITVICE
4178
PLITVICA
Porječje Save
15. 07 21:0022
IZVOR ŽRNOVNICE
7299
ŽRNOVNICA
Porječja južnog Jadrana
22. 05 14:00118
JAMNIČKA KISELICA
4107
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:0092
JANJA LIPA
3393
PAKRA
Porječje Save
15. 07 20:0051
JASENOVAC
3219
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:0038
JUZBAŠIĆI
4022
DONJA MREŽNICA
Porječje Save
15. 07 20:0063
KAMANJE
4024
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:0056
KAMENMOST
7033
VRLJIKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:004
KARLOVAC
4026
KORANA
Porječje Save
15. 07 19:00248
KARLOVAC
4111
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:00-58
KNIN
7037
KRKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0087
KOMOLAC
7039
OMBLA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 11:003
KOPRIVNICA
5084
KOPRIVNICA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:0015
KORETIĆI
3254
BREGANA
Porječje Save
15. 07 20:0023
KORITNA
3412
GLOGOVNICA
Porječje Save
15. 07 20:0060
KOSTAJNICA
3217
UNA
Porječje Save
15. 07 21:0051
KOZJAK MOST
4109
KOZJAK JEZERO
Porječje Save
15. 07 21:0090
KRKANEC
5179
PLITVICA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:0059
KRUPA
7255
KRUPA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:0054
KUPARI
4029
KUPA
Porječje Save
15. 07 21:0033
KUPLJENOVO
3054
KRAPINA
Porječje Save
15. 07 20:0077
KUSONJE
3401
PAKRA
Porječje Save
15. 07 20:00-3
KUTINA
3158
KUTINICA
Porječje Save
15. 07 21:007
LABORATORIJ
7249
ŽRNOVNICA
Porječja južnog Jadrana
22. 05 13:0098
LADEŠIĆ DRAGA
4031
KUPA
Porječje Save
15. 07 21:0037
LAZINA BRANA
4166
KUPČINA
Porječje Save
15. 07 21:0016
LEPOGLAVA
5140
BEDNJA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:0021
LEŠĆE TOPLICE
4113
DONJA DOBRA
Porječje Save
15. 07 20:0089
LETAJ BRANA
6074
BOLJUNČICA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:507725
LJUBANJ
3364
SPAČVA
Porječje Save
15. 07 21:00212
LONJICA MOST
3062
LONJA
Porječje Save
15. 07 21:0034
LUDBREG
5089
BEDNJA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00-20
LUKE
4038
GORNJA DOBRA
Porječje Save
15. 07 21:0060
LUKETIĆI
4105
KORANA
Porječje Save
15. 07 21:0063
MAČKOVAC USTAVA
3207
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00194
MAJDAN
7221
JADRO
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:0041
MARTINOVO SELO
6020
RJEČINA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:508
MARTINOVO SELO UZV.
6021
RJEČINA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 21:0035
MASLENJAČA
3149
ILOVA
Porječje Save
15. 07 20:0025
MEDSAVE
3066
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00-243
METKOVIĆ
7052
NERETVA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:3092
MLAČINE
5040
GLIBOKI
Porječja Drave i Dunava
02. 05 12:00125
MOHOVO
5180
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00235
MOKRO POLJE
7251
ZRMANJA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0062
MRZLO POLJE
4042
DONJA MREŽNICA
Porječje Save
15. 07 21:0023
MURSKO SREDIŠĆE
5044
MURA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00151
MUŠKOVCI
7401
ZRMANJA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:0085
MUTVICA MOST
6155
RAŠA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:5024
NACIONALNI PARK
7311
KRKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:00120
NARTA
3072
ČESMA
Porječje Save
15. 07 21:00145
NIJEMCI
3133
BOSUT
Porječje Save
29. 01 14:00175
NOVI KANAL
7354
JADRO
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0080
NOVO VIRJE SKELA
5098
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00128
OBROVAC
7219
ZRMANJA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0093
OPAČAC
7329
VRLJIKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0099
OPUZEN
7062
NERETVA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:3083
OPUZEN USTAVA NIZV.
7506
MALA NERETVA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0053
ORAHOVICA
5134
VUČICA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:007
OSIJEK
5053
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00-51
PAKOŠTANSKI MOST
7066
VRANSKO JEZERO
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0066
PAVLOVAC
3299
ČESMA
Porječje Save
15. 07 19:0037
PETREŠ
5182
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00256
PLETERNICA
3083
LONDŽA
Porječje Save
15. 07 21:0040
PLITVICE
4125
PLITVICA
Porječje Save
15. 07 21:0062
PLITVIČKA JEZERA
4129
RJEČICA
Porječje Save
15. 07 21:0069
PLOVANIJA
6158
DRAGONJA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:503
PODRAVSKA MOSLAVINA
5056
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:00-5
PODSUSED ŽIČARA
3087
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00-193
POLJAKI
7360
MILJAŠIĆ JARUGA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0012
POPOVEC
3205
KAŠINA
Porječje Save
15. 07 21:0014
PORTONSKI MOST
6026
MIRNA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:50-15
POTPIĆAN
6093
RAŠA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:50174
POŽEGA
3162
ORLJAVA
Porječje Save
15. 07 21:00143
PRIBANJCI
4052
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:002
PROSIKA
7078
VRANSKO JEZERO
Porječja južnog Jadrana
15. 07 00:0060
PROŠĆE
4149
PROŠĆANSKO JEZERO
Porječje Save
15. 07 21:0061
PRUD PRELJEV UZV.
7259
NORIN
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:00127
RASTOKE
4172
SLUNJČICA
Porječje Save
15. 07 21:0021
REČICA II
4056
KUPA
Porječje Save
15. 07 21:0040
RESNIK
3084
LONDŽA
Porječje Save
15. 07 20:0026
RODIĆ POLJANA
4147
SARTUK
Porječje Save
15. 07 21:0018
ROŠKI SLAP
7411
KRKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 20:0047
RUGVICA
3096
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00-166
SAMOBOR
3194
GRADNA
Porječje Save
15. 07 21:0017
SASTAVCI
4106
KORANA
Porječje Save
15. 07 21:0041
SELO KUPA
4051
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:508
SEPČIĆI
6041
KARBUNA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:5012
SIGA
5183
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
04. 07 06:00366
SKRADINSKI BUK GORNJI
7095
KRKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:0044
SLAVONSKI BROD
3098
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:0073
SLAVONSKI KOBAŠ
3177
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:00124
SLAVONSKI ŠAMAC
3101
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00-120
SLUNJ UZVODNI
4059
KORANA
Porječje Save
15. 07 21:0033
SOTIN
5181
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00293
STARA GRADIŠKA
3104
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:0021
STAŠEVICA
7151
MATICA VRGORSKA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0084
STATIVE DONJE
4061
DONJA DOBRA
Porječje Save
15. 07 21:0043
STRELEČKO
3335
SAVA
Porječje Save
15. 07 20:00258
STRMAC
4063
KUPČINA
Porječje Save
15. 07 20:00-10
STRUGA BANSKA
3415
UNA
Porječje Save
15. 07 20:0042
STUBIČKE TOPLICE
3375
TOPLIČINA
Porječje Save
15. 07 21:00-2
SUNJA
3108
SUNJA
Porječje Save
15. 07 20:45114
ŠIROKA RIJEKA
4174
GLINA
Porječje Save
15. 07 20:0021
ŠIŠINEC
4065
KUPA
Porječje Save
15. 07 21:00132
ŠTRBAČKI BUK
3410
UNA
Porječje Save
15. 07 21:0077
TEREZINO POLJE
5063
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00-269
TISNE STINE 1
7232
CETINA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:0096
TOPOLJE
3342
ZAPADNI LATERALNI KANAL BIĐ POLJA
Porječje Save
15. 07 20:00122
TUHOVEC
5065
BEDNJA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:0036
TURKOVIĆI
4088
GORNJA DOBRA
Porječje Save
15. 07 20:0040
TVORNICA PAPIRA
6144
RJEČINA
Porječja sjevernog Jadrana
15. 07 20:5057
USTAVA UŠĆE NIZV.
7499
MALA NERETVA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0080
USTAVA UŠĆE UZV.
7501
MALA NERETVA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 12:0061
VELEMERIĆ
4073
KORANA
Porječje Save
15. 07 21:0051
VELIKA
3411
VELIČANKA
Porječje Save
15. 07 20:0018
VELIKO TROJSTVO
3301
BJELOVARSKA
Porječje Save
15. 07 20:0011
VELIKO VUKOVJE
3115
ILOVA
Porječje Save
15. 07 21:0090
VELJUN
4103
KORANA
Porječje Save
15. 07 21:00106
VIDOVCI
3398
ORLJAVA
Porječje Save
11. 06 07:0024
VIDOVIĆEV MLIN
5171
PLITVICA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:0040
VINKOVCI
3346
BOSUT
Porječje Save
15. 07 21:00147
VRANOVINA
4094
GLINA
Porječje Save
15. 07 20:0066
VRBOVKA
5164
DRAVA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 20:00147
VRELO ZRMANJE
7168
ZRMANJA
Porječja južnog Jadrana
05. 06 08:0027
VRPOLJE
3352
BIĐ
Porječje Save
15. 07 21:00144
VUKOVAR
5070
DUNAV
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:00128
ZABOK
3175
KRAPINICA
Porječje Save
15. 07 21:0021
ZAGREB
3125
VRAPČAK
Porječje Save
15. 07 21:0035
ZAGREB
3121
SAVA
Porječje Save
15. 07 21:00-241
ZAMOST 2
4082
ČABRANKA
Porječje Save
15. 07 21:0033
ZAPEĆ
4208
KUPA
Porječje Save
15. 07 20:0027
ZELENJAK
3127
SUTLA
Porječje Save
15. 07 20:0077
ZLATAR BISTRICA
3330
KRAPINA
Porječje Save
15. 07 20:0069
ŽEGAR NIZV.
7237
ZRMANJA
Porječja južnog Jadrana
15. 07 21:0044
ŽELJEZNICA
5075
BEDNJA
Porječja Drave i Dunava
15. 07 21:0022
ŽUPANJA STEPENICA
3211
SAVA
Porječje Save
15. 07 19:0094